Aktualności

10 kwietnia 2019 roku odbyły się zajęcia kulinarne. Wspólnie przygotowywaliśmy ciasto na naleśniki oraz obieraliśmy jabłka. Nasi wspaniali kucharze spisali się na medal, ołatki wszystkim bardzo smakowały!

09 kwietnia 2019 roku zespół Podgórna Band wystąpił w zaprzyjaźnionym Klubie Dąbrowa. Widzowie mogli zobaczyć występ pt. „Cuda na dworcu Mosty Małe”. Kolejny raz zespół został nagrodzony gromki brawami, a przedstawienie zostało pozytywnie odebrane przez publikę.

05 kwietnia 2019 roku rozpoczęły się końcowe prace nad wielkanocnymi stroikami świątecznymi. Wiele osób przyczyniło się do powstawania pięknych świątecznych upominków. Już nie długo Nasi przyjaciele mogą spodziewać się naszych odwiedzin, prezentu w postaci stroika i życzeń z okazji Świąt Wielkanocnych!

21 maja 2019 roku odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego dla Osób Niepełnosprawnych. Już dziś chcemy wszystkich Państwa zaprosić do wzięcia udziału w imprezie, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy!

29 marca 2019 roku zespół Podgórna Band wystąpił tym razem dla Naszych mieszkańców i nie tylko!  Zaprezentował oczywiście swój najnowszy spektakl pt. „Cuda na dworcu Mosty Małe”, który okazał się bardzo dobrym i fajnym przedstawieniem, lubianym przez publikę.

22 marca 2019 roku nasz zespół Podgórna Band wystąpił w Bibliotece Miejskiej przy ulicy Lenartowicza w Łodzi na imprezie z okazji Wiosny Artystycznej. Zaprezentował swój najnowszy spektakl pt. „Cuda na dworcu Mosty Małe”. Wystąpiły również wspaniale uzdolnione dzieci z zaprzyjaźnionych placówek. Odbyły się warsztaty plastyczne, w których każdy mógł popisać się zdolnościami plastycznymi.

14 marca 2019 roku wystąpił dla Nas zespół „Na Piątkę” z programem artystycznym przygotowanym z okazji Dnia Kobiet.  Wszyscy razem wspaniale się bawiliśmy słuchając przygotowanych piosenek oraz oglądając skecze jakie przygotowała grupa.

11 marca 2019 roku wzięliśmy udział w warsztatach, które polegały na tworzeniu ozdób wielkanocnych z masy solnej. Każdy z Nas mógł stworzyć wielkanocne jajeczko czy tez wielkanocnego króliczka. Było mnóstwo zabawy przy dekorowaniu stworzonych ozdób, tak by każda z nich była inna.

08 marca 2019 roku odbył się u Nas Dzień Kobiet. Zaproszeni goście oraz personel 5 Domu Pomocy mógł podziwiać wspaniałe występy zespołu „Na Piątkę” oraz zjeść smaczny poczęstunek. Drogie Panie, jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

05 marca 2019 roku w zaprzyjaźnionym Klubie Dąbrowa odbyła się zabawa ostatkowa! Atmosferę umiliły występy Seniorów oraz fantastyczne przebrania i zorganizowane zabawy. Wspaniała muzyka podobała się każdemu i nikt nie chciał zejść z parkietu!

28 lutego 2019 roku zorganizowaliśmy z okazji Tłustego Czwartku zabawę taneczną! Imprezę poprowadził nasz kolega Marek. Była wspaniała muzyka i zabawne konkursy! Było świetnie!

19 lutego 2019 roku odbyły się zajęcia kulinarne. Wspólnie robiliśmy ogromną pizzę! Kroiliśmy cebulę, ogórki, wędlinę, ucieraliśmy ser oraz ugniataliśmy ciasto! Udało Nam się zrobić przepyszne jedzenie! Każdemu smakowało!

08 lutego 2018 roku odbyły się warsztaty walentynkowe. Na zajęciach wykonywaliśmy serca walentynkowe z masy solnej. Każdy z Nas również poznał historię Walentynek, którą opowiedzieli instruktorzy. Zajęcia były wspaniałe i sprawiły nam ogromną radość!

11 lutego 2018 roku obyła się druga część warsztatów walentynkowych. Dziś malowaliśmy farbami wcześniej przez Nas wykonane z masy solnej serca walentynkowe. Podobnie jak wcześniej, zajęcia były bardzo ciekawe.