Polityka prywatności

Polityka Prywatności

 1. Witamy na stronie 5 Domu Pomocy Społecznej w Łodzi, z siedzibą przy ulicy Podgórnej 2/14, 93-278 Łódź, tel. 42 643 53 49, adres e-mail: sekretariat@5dps.pl
 2. W rozumieniu przepisów ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO jesteśmy Administratorem Twoich Danych Osobowych. 
 3. Ta polityka określa, w jaki sposób traktujemy Twoje dane osobowe, jeśli jesteś użytkownikiem naszej strony internetowej lub ją odwiedzasz. 

Rodzaj gromadzonych danych osobowych

 • Zbieramy określone dane osobowe na temat odwiedzających i użytkowników naszej strony internetowej.
 • Rodzaje informacji, które zbieramy, obejmują: adres IP oraz dane analityki internetowej. 

Jak zbieramy dane osobowe

Zbieramy dane automatycznie podczas poruszania się po naszej stronie internetowej. 

Dane osobowe, które zbieramy o Tobie od innych 

Zazwyczaj gromadzimy dane osobowe bezpośrednio od Ciebie i za Twoją zgodą.

Wykorzystujemy Twoje dane osobowe :

Gdy jest to konieczne do realizacji celów, które są w naszym lub stron trzecich interesie.

Obejmują one:

 • obsługę strony za pośrednictwem SOFT-SERWIS Anna Żyszkiewicz, Łódź ul. Maratońska 37 m 46
 • świadczenie usług opisanych na stronie
 • udzielania odpowiedzi na żądania instytucji upoważnionych do otrzymywania informacji

Kiedy ujawniamy Twoje dane osobowe

Ujawniamy dane osobowe następującym odbiorcom:

 • podwykonawcom i usługodawcom, którzy pomagają nam w związku z celami wykorzystywania danych osobowych (jak określono powyżej), w szczególności: dostawcy usług hostingu witryn internetowych, którzy znajdują się w Polsce Kylos sp. z o.o. usługi techniczne i wsparcie klienta, które znajdują się w Polsce. Zwracając uwagę, że nasi podwykonawcy i dostawcy usług mogą również przekazywać i uzyskiwać dostęp do takich informacji z innych krajów, w których prowadzą działalność. 
 • prawnikom, organom nadzoru i organom rządowym w związku z procedurami i obowiązkami w zakresie zgodności z prawem. 
 • stronie trzeciej, gdy dotyczy śledztwa lub domniemanej lub podejrzewanej nielegalnej działalności. 
 • stronom trzecim w celu egzekwowania lub ochrony moich praw lub w celu zajęcia się ryzykiem finansowym lub utraty reputacji. 

Gdzie przekazujemy i/lub przechowujemy Twoje dane osobowe 

Nasza siedziba znajduję się w Łodzi tak więc Twoje dane osobowe będą przetwarzane w Polsce. W celu ochrony Twoich danych, dbamy o to, aby współpracować z podwykonawcami i dostawcami usług, którzy naszym zdaniem utrzymują wysoki standart zgodności z wymogami bezpieczeństwa informacji. 

Jak zabezpieczamy Twoje dane osobowe

Przechowujemy dane osobowe na bezpiecznych serwerach Kylos sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach. 

Informacje, które publikujesz lub przekazujesz innym

Jeśli udostępniasz swoje dane osobowe innym osobom, nie możemy kontrolować ani akceptować odpowiedzialności za sposób, w jaki będą wykorzystywać te dane lub nimi zarządzać. Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz przekazywać informację innym osobom, na przykład kiedy publikujesz wiadomość publiczną na forum, udostępniasz informacje za pośrednictwem mediów społecznościowych lub nawiązujesz kontakt z innym użytkownikiem. Zanim udostępnisz publicznie swoje dane osobowe lub przekażesz je komukolwiek innemu, zastanów się uważnie. Przekazując informacje innemu użytkownikowi, należy zapytać ich, w jaki sposób będą przetwarzać Twoje dane i w jakim celu. Jeśli udostępniasz informacje za pośrednictwem innej strony internetowej, zapoznaj się z polityką prywatności tej strony, aby zrozumieć zasady zarządzania informacjami, ponieważ ta polityka prywatności nie będzie na tych stronach obowiązywać. 

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe

Przechowujemy Twoje dane osobowe tak długo, jak jest to konieczne, aby świadczyć usługi Tobie i aby wypełniać nasze prawne zobowiązania. 

Przysługuje Tobie prawo 

Żądamia od Nas:

 • dostępu do danych osobowych Ciebie dotyczących
 • ich sprostowania
 • usunięcia
 • ograniczania przetwarzania
 • przenoszenia danych
 • masz również prawo do sprzeciwu

W ramach Twoich praw, na nasze działania możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – PUODO.

Aktualizacje

Będziemy musieli od czasu do czasu zmieniać politykę, aby być na bieżąco z najnowszymi wymogami prawnymi i wszelkimi zmianami w praktykach zarządzania prywatnością. Gdy zmienimy zasady to najnowsza wersja tych zasad będzie zawsze dostępna na tej stronie. 

Jak możesz się z Nami skontaktować? 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych praktyk dotyczących prywatności lub sposobu, w jaki zarządzamy Twoimi danymi osobowymi, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pisząc na adres: poczta@mkoralewski.pl 

Zakończenie

Cieszymy się, że dotarłaś (eś) do końca polityki prywatności, ponieważ znajomość tych informacji jest najlepszym sposobem zrozumienia, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane osobowe i jak najlepiej nimi zarządzać.