Aktualności

26 lutego 2021 roku w konkursie plastycznym organizowanym dla Osób Niepełnosprawnych przez PFRON pt. „Tajemnica mojej wyobraźni” informujemy, że udało Nam się zdobyć 3-cie miejsce na etapie wojewódzkim w kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba oraz wyróżnienie w kategorii tkanina i aplikacja. Teraz trzymamy kciuki by zdobyć 1-wsze miejsce na etapie ogólnopolskim!

23 lutego 2021 roku w naszej pracowni kulinarnej już od rana panowały wspaniałe zapachy! Wspólnie upiekliśmy ciastka z jabłkami! Było przepysznie!

16 lutego 2021 roku obyła się u nas zabawa ostatkowa. Było wspaniale! Ekstra zabawy i konkursy, wspaniała muzyka oraz przepyszny poczęstunek!

12 lutego 2021 roku świętowaliśmy Dzień Zakochanych! Przygotowane były dla Nas wspaniałe zabawy i konkursy. Bawiliśmy się doskonale!

13 stycznia 2021 roku pod okiem Instruktorów Terapii Zajęciowej ulepiliśmy bałwanka o imieniu Covidek. Było mnóstwo przy tym zabawy i uśmiechu. Prawda, że ładny nasz bałwanek?

To jak wielką radość sprawiliście możecie sami zobaczyć oglądając galerię zdjęć z otrzymania przez Nas prezentów. Dziękując naszym wszystkim „aniołom”, mieszkańcy 5 DPS życzą, by w nadchodzącym 2021 roku dobro jakie Nam okazaliście wróciło do Was z podwojoną siłą!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich ludzi wielkiego serca, którzy sprawili, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia były dla mieszkańców naszego Domu Pomocy Społecznej pełne radości, optymizmu i nadziei. Dziękujemy wszystkim szkołom, przedszkolom, wszystkim instytucją państwowym i prywatnym oraz indywidualnym darczyńcom za upominki i pełne ciepłych słów kartki świąteczne. A podziękowania należą się:

Idze Majewskiej – Smażek wraz z rodziną

Aleksandrze Nowakowskiej wraz z Mikołajami z Dąbrowy

Katarzynie Siek

Robertowi Pawlakowi- Radnego Rady Miejskiej w Łodzi

Witoldowi Michalakowi – Przewodniczącemu Rady Osiedla Chojny – Dąbrowa

Przedszkolu Miejskiemu nr 76 w Łodzi

Karolinie Gębickiej wraz ze sztabem Aniołów

Przedszkolu Miejskiemu nr 118 w Łodzi

Karolinie Żurawińskiej

Przedszkolu Miejskiemu nr 192 w Łodzi

Roksanie Zamelskiej

Jarosławowi Piekarskiemu

Patrycji Okraska

Szkole Podstawowej nr 64 w Łodzi

Szkole Podstawowej nr 164 w Łodzi i uczniom klasy 3b

Katarzynie Madej – Osówniak

Pani Helence wraz z rodziną

Działu księgowości 5DPS

Uczestnikom akcji „Łodzianie Ratują ”

Grupie studentów Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, z kierunku pedagogika zaoczna, drugi semestr, specjalizacja resocjalizacja z prewencją zagrożeń społecznych, grupa D2

i wszystkim pozostałym darczyńcom!