Aktualności

Serdzeczne podziękowania dla pani Hani Małek koordynatorki akcji ŁÓDŹ SZYJE DLA MEDYKÓW
za wsparcie w walce z koronawirusem i przekazanie maseczek dla 5 Domu Pomocy Społecznej.

W związku z szybkim rozwojem i narażeniem na zarażenie się Koronawirusem WIOSNA ARTYSTYCZNA, która miała odbyć się dnia   19 marca 2020 roku w Bibliotece Miejskiej filia nr 76 w Łodzi przy ulicy Lenartowicza 16, nie odbędzie się. O terminie w jakim odbędzie się impreza na pewno poinformujemy! 

25 lutego 2020 roku odbyła się u Nas zabawa ostatkowa! Odwiedziło Nas wiele gości z zaprzyjaźnionych Domów Pomocy. Wspólnie bawiliśmy się prawie do białego rana! Wzięliśmy również udział w fantastycznych konkursach oraz przepysznym poczęstunku!

21 lutego 2020 roku przygotowywaliśmy swoje maski na bal ostatkowy ! Każdy z Nas mógł zrobić taka maskę jaką  tylko chciał!

07 lutego 2020 roku odbyły się u Nas zajęcia integracyjne, które poruszyły temat konfliktów oraz sposobów ich rozwiązywania. Mogliśmy dowiedzieć się wielu potrzebnych Nam informacji, obejrzeć wspaniałe filmy, które pomogły Nam zrozumieć jak możemy nie dopuszczać do kłótni. Wzięliśmy udział w bardzo fajnych zabawach edukacyjnych i ruchowych.

27 stycznia 2020 roku zespół terapii zajęciowej zorganizował dla Nas teleturniej „Milionerzy”. Każdy z Mieszkańców mógł spróbować swoich sił i zagrać o milion, odpowiadając na 12 pytań. Nie jeden z Nas wzbogacił się o pamiątkowy dyplom i ogromna satysfakcję z posiadanej wiedzy!

21 stycznia 2020 roku zostaliśmy zaproszeni na występy do Przedszkola im. św. Urszuli Ledóchowskiej Zgromadzenia Sióstr Urszulanek. Dzieci przedstawiły nam wspaniały występ jasełkowy. Dziękujemy bardzo za zaproszenie.

09 stycznia 2020 roku zostaliśmy odwiedzeni przez Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 190. Dzieciaczki zaprezentowały Nam świąteczny występ i zaśpiewali piękne kolędy. Dziękujemy za odwiedziny.