Aktualności

5 lipca 2022 roku odwiedziliśmy naszych przyjaciół z Pasieki w Lipce! Znów mogliśmy dowiedzieć się wiele ciekawych informacji dotyczących życia pszczół i nie tylko. Mogliśmy kupić pyszny miodek i spędzić bardzo miło ten dzień przy kiełbasce i muzyce!

21 maja 2022 roku ruszyły VIII Łódzkie Senioralia, które potrwają do czerwca 2022r. Uroczysta inauguracja Senioraliów miała miejsce w Pasażu Schillera w trakcie której Prezydent Miasta Łodzi przekazała seniorom klucze do Bram Miasta. Inaugurację uświetniły występy artystów. Nasz Zespół Na Piątkę też tam był. Wystąpił z programem ,, W rytmie disco” i porwał publiczność. Wszyscy bawili się super. Ukoronowaniem inauguracji był koncert Stanisławy Celińskiej.

20 maja 2022 roku w ramach Akcji Społecznej pod hasłem WYBIERAMY PLANETĘ! WYBIERAMY UŚMIECH! WYBIERAMY TROSKĘ! organizowanej przez Agencję Event A&A na zlecenie jednej z wiodących firm farmaceutycznych posadzono rośliny. Różnorodne krzewy upiększą nasz ogród. Są tu m.in. wierzba japońska, tawuła japońska, hortensja, lawenda, i zioła. Dziękujemy bardzo i obiecujemy, że będziemy dbać o roślinki

22 kwietnia 2022 roku obchodzimy święto Naszej Ziemi, dlatego wspólnymi siłami wzięliśmy udział w akcji „Galante Sprzątanie”. Posprzątaliśmy cały teren w około naszego domu zbierając przy tym niestety bardzo dużo śmieci. Pamiętajmy nie śmiecić i dbać o czyste środowisko i naszą planetę – Matkę Ziemię!

5 kwietnia 2022 roku odbyły się urodziny naszego mieszkańca Rysia. Życzymy Tobie wszystkiego co najlepsze! Dużo zdrowia, wspaniałej dalszej działalności artystycznej i mnóstwa sukcesów!

4 kwietnia 2022 roku zespół „Na Piątkę” ruszył z przygotowaniami do kolejnych występów artystycznych. Powstaje nowy program muzyczny, który zaskoczy nie jednego słuchacza i da mu mnóstwo dobrej zabawy.

25 marca 2022 roku odbyły się 80-te urodziny naszej mieszkanki Marianki. Życzymy wszystkiego najlepszego i żyj nam w zdrowiu 100 lat!

11 marca 2022 roku pracownia komputerowa przeniosła się na oddział 1 piętra. Mieszkańcy byli bardzo zadowoleni i chętnie brali udział w zajęciach dotyczącej podstawowej obsługi komputera.

9 marca 2022 roku na świetlicy obyły się pierwsze zajęcia dotyczące nadchodzącej wiosny. Wspólnie rozmawialiśmy na temat zbliżającej się tej pięknej pory roku oraz zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

4 marca 2022 roku w pracowni komputerowej odbyły się zajęcia mające na celu pokazania naszym mieszkańcom zagrożeń związanych z korzystaniem z internetu.