XX Festiwal Sztuk Wszelakich 2017

02.11.2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej Łódź – Górna przy ulicy Cieszkowskiego 11a miało miejsce Otwarcie Wystawy Rysunku Dziecięcego. Gwiazdą otwarcia wystawy był nasz zespół Podgórna Band.

03.11.2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej Łódź – Górna przy ulicy Lenartowicza 16 miało miejsce Otwarcie Wystawy Prac Plastycznych i Rzemiosła Artystycznego. Przepiękna wystawa prac i wspaniałe występy artystyczne, tak wyglądał dzień na Lenartowicza.

 

07.11.2017 roku w Widzewskim Domu Kultury „Ariadna” przy ulicy Niciarnianej 1/3 w Łodzi odbyła się Inauguracja XX Festiwalu Sztuk Wszelakich Osób Niepełnosprawnych. W tym dniu miało miejsce podsumowanie Plebiscytu Opiekun Roku 2017 z wręczeniem nagród oraz otwarcie wystawy faktograficznej. Całość imprezy dopełnił występ zespołu „Na Piątkę” z 5 Domu Pomocy Społecznej.

08.11.2017 roku kolejny raz spotkaliśmy się w Widzewskim Domu Kultury „Ariadna” w Łodzi przy ulicy Niciarnianej 1/3. W tym dniu odbył się Przegląd Teatralno – Estradowy. W pierwszym dniu zaprezentowały się zespoły ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 194 w Łodzi, Dom Pomocy Społecznej w Dąbrowie, Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko”, Warsztaty Terapii Zajęciowej Tkacka w Łodzi, Przedszkole Miejskie nr 54 w Łodzi, Środowiskowy Dom Samopomocy ul. Karolewska, 5 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, Dom Pomocy Społecznej w Skrzynnie, Dom Pomocy Społecznej w Łodzi z ulicy Rudzkiej, Dom Pomocy Społecznej w Chróścień Wieś, Dom Pomocy Społecznej w Nasielsku, Środowiskowy Dom Samopomocy „Przystań”, Goście z Ukrainy, Dom Pomocy Społecznej w Wiśniowej Górze, Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi, Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie oraz Warszawskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Każda z placówek zaprezentowała programy artystyczne, które były na bardzo wysokim poziomie. Gratulujemy!

09.11.2017 roku był to drugi dzień Przeglądu Teatralno-Estradowego w Widzewskim Domu Kultury „Ariadna” w Łodzi przy ulicy Niciarnianej 1/3. W tym dniu zaprezentowała sie grupa artystyczna z Domu Pomocy Społecznej „Włókniarz”, Centrum Rehabilitacyjno – Opiekuńcze w Łodzi, Dom Pomocy Społecznej z ulicy Spadkowej w Łodzi, Dom Pomocy Społecznej z ulicy Narutowicza z Łodzi, Dom Pomocy Społecznej z ulicy Kosynierów Gdyńskich w Łodzi, Warsztat Terapii Zajęciowej w Łasku, Dom Dziennego Pobytu dla Osób Niepełnosprawnych przy ulicy Rojnej w Łodzi, Dom Pomocy Społecznej w Zabłotach, Dom Pomocy Społecznej wraz z Gimnazjum Publicznym w Radziechowicach, Dom Pomocy Społecznej z ulicy Paradnej w Łodzi,  Dom Dziennego Pobytu dla Osób Niepełnosprawnych przy ulicy Ćwiklińskiej w Łodzi, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 3 w Łodzi, Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie, Warsztaty Terapii Zajęciowej „Nowa Zorza” w Łodzi oraz Dom Pomocy Społecznej w Rąbieniu. Wszystkie wystepy były na bardzo wysokim poziomie i widać ile pracy zostało włożone w każdy najdrobniejszy szczegół. Gratulujemy Wszystkim!

14.11.2017 roku w Centrum Kultury Młodych przy ulicy Lokatorskiej 13 w Łodzi w ramach XX Festiwalu Sztuk Wszelakich Osób Niepełnosprawnych odbył się Turniej Recytatorski. Na zakończenie Turnieju miał miejsce występ Artystyczny zespołu Podgórna Band.

 

16.11.2017 roku miało miejsce zakończenie XX Festiwalu Sztuk Wszelakich, które odbyło się w Centrum Kultury Młodych przy ulicy Lokatorskiej 13 w Łodzi. W tym dniu nastąpiło uroczyste zakończenie, któremu przyświecał występ artystyczny zespołu „Na Piatkę” oraz zespołu „Podgórna Band”. Do zobaczenia za rok!